Keisti slapukų nustatymus

Naudojame slapukus tam, kad galėtumete efektyviai naršyti ir naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis. Detalią informaciją rasite po kiekviena slapukų kategorija žemiau.

Slapukai, kategorizuojami kaip "Būtini" yra laikomi jūsų naršykleje ir yra būtini užtikrinti pagrindinį svetainės funkcionalumą.... 

Visada aktyvūs

Būtinieji slapukai yra reikalingi užtikrinti pagrindines tinklapio funkcijas, tokias kaip užtikrinti saugų prisijungimą arba įsiminti jūsų sutikimo nuostatas. Šie slapukai nesaugo jokios identifikuojančios asmeninės informacijos.

Nėra rodytinų slapukų

Funkciniai slapukai padeda atlikti tam tikrus funkcionalumus, tokius kaip dalintis tinklapio turiniu socialiniuose tinkluose, rinkti atsiliepimus, bei atlikti kitas trečiųjų šalių funkcijas.

Nėra rodytinų slapukų

Analitiniai slapukai naudojami, kad suprasti, kaip naudotojai elgiasi svetainėje. Šie slapukai padeda rinkti statistinius duomenis, tokius kaip lankytojų skaičius, atmetimo rodiklis, srauto šaltinis ir t.t.

Nėra rodytinų slapukų

Našumo slapukai naudojami, kad suprasti ir analizuoti esminius svetainės našumo indeksus, kurie padeda teikti geresnę naudojimo patirtį lankytojams.

Nėra rodytinų slapukų

Reklaminiai slapukai naudojami, kad pateikti lankytojams personalizuotas reklamas, remiantis anksčiau lankytomis svetainėmis, bei analizuoti reklaminių kampanijų efektyvumą.

Nėra rodytinų slapukų

Uncategorized

Leonardas… Ar ne jis?

             Bjanka Sforca (Bianca Sforza), 1998 m. sausio 30 d. įžengusi į meno pasaulį, patraukė nedaugelį žvilgsnių. Niujorko mieste „Christie’s“ aukciono lankytojų minia matė tik įrėmintą dailų veidą. Tąsyk niekas nežinojo nei jos, nei portreto autoriaus vardo. Kataloge šis darbas – spalvotas portretas, pieštas kreida ir
tušu ant veleno, – pristatomas kaip XIX a. pradžios vokiečių dailininko kūrinys, pieštas renesanso stiliumi. Niujorkietė prekiautoja meno kūriniais Keit Ganz (Kate Ganz) paveikslą įsigijo už 21 850 dolerių. Praėjus beveik dešimtmečiui, kanadiečių kolekcininkas Piteris Silvermanas (Peter Silverman), K. Ganz galerijoje pastebėjęs Bjankos profilį, kaipmat nupirko portretą už tą pačią kainą. Jo manymu, tai galėjo būti renesanso piešinys. Negana to, K. Ganz, kalbėdama apie įtaką dailininkui, paminėjo magišką Leonardo da Vinčio vardą. P. Silvermanas ėmė svarstyti: ar tai ne paties didžiojo Leonardo kūrinys?
             Tai, kad užėjus į galeriją būtų įmanoma nusipirkti piešinį, kuris, pasirodo, yra nežinomas Leonardo da Vinčio šedevras, vertas galbūt 250 mln. litų, skamba kaip miesto legenda. Leonardai randami labai retai. Tada, kai P. Silvermanas pirko paveikslą, paskutinį kartą Leonardo darbo autentiškumas buvo nustatytas daugiau kaip prieš 75 metus. Jokie šaltiniai neįrodo, kad „Monos Lizos“ tapytojas būtų ant veleno nupiešęs bent vieną iš svarbiųjų savo kūrinių – nėra nei žinomų kopijų, nei eskizų. Jeigu šis portretas yra autentiškas Leonardo da Vinčio darbas, kur jis slypėjo 500 metų?

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums gali patikti

Uncategorized

Kelionė aplink Baltiją

„Ar aplankėte Graikiją, kai keliavote po Baltijos šalis?“ – pasidomėjo maloni jauna pakeleivė. Mes sėdėjome ekspreso Berlynas–Paryžius kupė, aš pasakojau
Uncategorized

Retas laimikis

Jie nedažnai pastebimi. O nufotografuojami dar rečiau. Braido ruožuočiai šaudo po Ramiojo vandenyno seklumas ir ryja žuvis. Vanduo netoli Kalifornijos
0

Krepšelis

    Prekė Kaina Kiekis Viso
Išvalyti krepšelį

Your cart is empty