Uncategorized

Išgelbėti iš ugnies

Nebeturinti jėgų bėgti, badaujanti rudoji lūšis šlubčioja per smilkstantį mišką. Ji – tik viena iš tūkstančių gyvūnų, bandančių išgyventi po beveik 8000 gaisrų, 2018 m. vasarą ir rudenį nusiaubusių Kaliforniją.

Per patį nuožmiausią gaisrų sezoną valstijoje liepsnos išdegino daugiau nei 7500 kv. km žemės – maždaug trečdalį Žemaitijos. Ugnis nutraukė elektros tiekimą ir sunaikino ar apgadino beveik 25 000 pastatų šimtuose miestų. Dauguma miškų gaisrų kilo dėl karštų sausų orų ir stipraus vėjo (keletą sukėlė neatsargūs žmonės). Dėl jų tūkstančiams gyventojų teko palikti namus ir ieškoti prieglobsčio. Kai kuriuos žmones reikėjo gelbėti – taip pat ir gyvūnus.

Laimė, narsūs žmonės visoje valstijoje ėmėsi padėti kaimynams ir gyvūnams. Perskaityk penkias išgelbėtų gyvūnų istorijas.

Istorijų ieškok rugpjūčio numeryje.

 

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums gali patikti

Uncategorized

Kelionė aplink Baltiją

„Ar aplankėte Graikiją, kai keliavote po Baltijos šalis?“ – pasidomėjo maloni jauna pakeleivė. Mes sėdėjome ekspreso Berlynas–Paryžius kupė, aš pasakojau
Uncategorized

Retas laimikis

Jie nedažnai pastebimi. O nufotografuojami dar rečiau. Braido ruožuočiai šaudo po Ramiojo vandenyno seklumas ir ryja žuvis. Vanduo netoli Kalifornijos
0

Krepšelis

    Prekė Kaina Kiekis Viso
Išvalyti krepšelį

Your cart is empty