Uncategorized

Neįtikėtina gyvūnų bičiulystė

Šuo ramina gepardą, Kolambusas, Ohajas

Pirmosiomis gyvenimo savaitėmis gepardo jauniklis Emetas sirgo plaučių uždegimu, todėl jam reikėjo nuolatinės priežiuros. Juo rūpinosi geri žmonės iš Laukinės gyvūnijos apsaugos centro Kamberlande (Cumberland), Ohajuje. Pasveikęs Emetas buvo perkeltas į Kolambuso zoologijos sodą ir akvariumą.

Gepardai – iš prigimties atsargūs gyvūnai, tačiau Emeto gyvenimo pradžia buvo sunki. Zoologijos sodo darbuotojai nusprendė, kad jam būtinai reikia draugo. Kaip ir žmonės, kai kurie gyvūnai gali pasijusti vieniši. Bičiulis, su kuriuo galima bendrauti ar prisiglausti, padeda gyvūnui vystytis. Todėl atsirado Kalenas – šis nuostabus pūkuotas šuniukas turėjo tapti Emeto draugužiu.

Porelei labai patinka drauge žaisti. Be to, Emetas ir Kalenas padeda Kolambuso zoologijos sodui šviesti žmones apie gepardus ir taip saugoti nykstančią rūšį.

Daugiau istorijų ieškok rugpjūčio numeryje.

 

Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums gali patikti

Uncategorized

Kelionė aplink Baltiją

„Ar aplankėte Graikiją, kai keliavote po Baltijos šalis?“ – pasidomėjo maloni jauna pakeleivė. Mes sėdėjome ekspreso Berlynas–Paryžius kupė, aš pasakojau
Uncategorized

Retas laimikis

Jie nedažnai pastebimi. O nufotografuojami dar rečiau. Braido ruožuočiai šaudo po Ramiojo vandenyno seklumas ir ryja žuvis. Vanduo netoli Kalifornijos
0

Krepšelis

    Prekė Kaina Kiekis Viso
Išvalyti krepšelį

Your cart is empty